Amazon cevizi orjinal nereden alınır, amazon cevizi resmi satış sitesi

 

 


 

 

 

 

 

Amazon Cevizi Nasıl Alınır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet üzerinde bir ürün beğendiniz, incelediniz, ödeyebileceğiniz fiyatı belirlediniz. Peki, nasıl satın alacaksınız? Ya da nereden satın almalısınız? Bu soruların cevabını sitemizde bulabilirsiniz. Resmi satış sitesi olan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini esas almış olarak çalışmaktadır. Bu ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet dahilinde ürününüz sorunsuz, zahmetsizce elinize ulaşır. Sipariş verdikten sonra rahatlıkla adresinizde bekleyebilirsiniz. Zaten bu bekleme süresi de sandığınızdan çok daha kısa olacaktır. Günlerce belirsiz bir şekilde beklemenize gerek yoktur. Kargo şirketinin teslimatı için adresinizdeyken sitemiz üzerinden kargo hareketlerini de takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi için sipariş verdiğinizde her zaman yenilenen stoklarımız içinden istediğiniz miktar alınarak paketlenir ve aynı gün kargo şirketi çalışanına verilir. Teslimatın başlaması ve sonlanması ortalama 1 ile 2 iş günü kadar sürmektedir. Bu süre sonunda elinize güvenlik etiketli ürün teslim edilir. %100 orijinal olan ürün sahibi olmanın keyfini yaşarsınız. Alış verişiniz sorunsuzca tamamlanmış olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım aşamaları size gönderilen güvenlik etiketli ürün üzerindeki açıklamalarda yer almaktadır. Bu açıklamaları okuduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey düzenli kullanımdır. Bir ay boyunca her gün kullanmanız gerekmektedir. Günde 3 ya da 4 adet kullanabilirsiniz. Bu sayıyı aşmamanız gerekmektedir. Son kullanma tarihi geçen ürünleri almayınız ve kullanmayınız. Ürünü kendi kutusunda rutubetsiz bir ortamda saklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçinde Neler Var?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi az miktarda karbonhidrat içeren, lifli ve Vegan bir yapıda, selenyum açısından yoğun, antioksidan ve çeşitli vitaminlerle takviye edilmiş bir üründür. Ürün bitkiseldir. Bir ilaç olarak kullanılmamaktadır. İlave içerik bilgileri için yine güvenlik etiketli kutu üzerini okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi için ödeme yapmak sandığınızdan daha da kolay olarak gerçekleşmektedir. Havale yapabilir, EFT yapabilir, kredi kartı bilgileriniz ile giriş yapabilir, kapıda nakit ya da kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet ürün 59 tl, 3 adet 122 tl, 6 adet 189 tl ile satılmakta ve PTT, MNG, Aras Kargoyla gönderilmektedir.