Anagain Şampuan ve Serum

 

Anagain-resmi

Anagain sipariş fiyatı nedir?

 

Anagain ürünleri www.anagain.net resmi satış adresi üzerinden bir tıkla kapınıza kadar ulaşıyor. Üretici firma tarafından hem serum, hem de şampuan şeklinde üretilen bu ürün, bitkisel ürün kullanmak isteyen kitlelere önerilmektedir. Serum fiyatı 89 TL, şampuan fiyatı ise 39 TL olarak bu ürünleri satın almak istiyorsanız anında web sitesine giriş yapabilir, ürünlerle alakalı çok daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Anagain şampuan içeriği nelerdir?

 

Anagain şampuan içeriği %14 zeytin sütü, %9 anagain bitkisinden tasarlanmıştır. Türkiye’de aktif olarak satışı başlanan bu ürün, aynı zamanda tanıtım yapılan ürün gün geçtikçe daha tüketici tarafından kullanılmaktadır. Anagain serum ve şampuanı tanıtım fiyatından mutlaka denemelisiniz. Bitkisel gıda takviyesidir, tıbbi ilaç değildir. İlaç maksatlı satılmaz ve kullanılmaz.

 

Anagain siparişini nasıl verebilirim?

 

Web sitemiz aracılığı ile anagain sipariş etmek ve bu ürünleri kullanmak istiyorsanız, sizlere basit adımlar ile sipariş oluşturma formatlarından bahsedeceğiz. Kapıda ödeme güvencesiyle ürünleri tarafınıza kadar sunan ve %100 orijinallik bandrolleri ile sıralanan alternatif ürünler, istediğiniz sayı adeti kadar geniş ürün stoklarımızdan sıralanmaktadır. Sipariş oluşturabilmek için;

 

Serum ve şampuan olarak beraber sipariş edildiği gözlenmektedir Bu sebeple ‘set’ olarak 1, 2, 3, 4, 5, 6 aylık kullanım paketlerinden birisini seçin ve sepete ekleyin.
Daha sonrasında karşınıza çıkan form üzerinden adres ve iletişim bilgilerinizi doldurun.
Buradan MNG, Aras ve PTT kargodan herhangi birisini ödeme yönteminize göre belirleyin. Siparişi oluşturun bu kadar.

 

Anagain şampuan siparişinizden hemen sonra yola çıkartılır ve seçtiğiniz kargo firması aracılığı ile ortalama 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılır. 81 farklı ile dağıtım ağları kuran ekibimiz, sizlere en kısa sürede orijinal satış sitesinden ürün sipariş edebilme imkanları sunmaktan da geri kalmamaktadır.

 

Anagain şampuan günde ne kadar kullanılmalıdır?

 

Anagain şampuan satın alan kullanıcılar bu ürünleri günde 1 defa kullanmalıdır. Bunun yanı sıra daha şampuan ve serum da saç dibine masaj şeklinde uygulanması gerekmektedir. Yani sipariş esnasında hem serum, hem de şampuan olarak satın alımları sağlamak daha mantık olacaktır. Anagain kullanımı düzenli şekilde kullanabilir ülkemizde yaşanan saçlar için kullanılan bir üründür. Tek tıkla sipariş dönemini başlatan ekibimiz, 24 saat boyunca sizlerden gelen talep formlarına ivme kazandırmakta ve ürünleri kapınıza kadar ulaştırmaktadır.

 

Böylelikle siparişler elinize ulaştıktan sonra bandrollerini görüp, ödemelerini kapıda kargo görevlisine sağlayabilirsiniz.