Anagain Şampuan ve Serum

 

Anagain-resmi
 

Anagain sipariş fiyatı nedir?

 

 

Anagain ürünleri www.anagain.net resmi satış adresi üzerinden bir tıkla kapınıza kadar ulaşıyor. Üretici firma tarafından hem serum, hem de şampuan şeklinde üretilen bu ürün, saç dökülme problemi yaşayan kitlelere önerilmektedir. Serum fiyatı 89 TL, şampuan fiyatı ise 39 TL olarak bu ürünleri satın almak istiyorsanız anında web sitesine giriş yapabilir, ürünlerle alakalı çok daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Anagain şampuan içeriği nelerdir?

 

Anagain şampuan içeriği %14 zeytin sütü, %9 anagain bitkisinden tasarlanmıştır. Zeytin sütü doğrudan saça olan besin değerlerini sağlamaktadır. Besleyici etkileri sayesinde zayıflamış saç hücreleri ile temasa geçmektedir. Türkiye’de aktif olarak satış rekorları kıran bu ürün, aynı zamanda Dünya’nın birçok ülkesinde de kitlelerin ortak tercihi olarak görülmektedir. Anagain bitkisi, kılcal damarları uyarmakta ve buna bağlı olarak daha hızlı kan akışına imkan yaratmaktadır. Bu da saçların ömrünü uzatma ve besleyicilik konusunda kılcal damarların ne kadar önemli bir görev gördüğünü ortaya çıkartmaktadır.

Anagain siparişini nasıl verebilirim?

 

 

Web sitemiz aracılığı ile anagain sipariş etmek ve bu ürünleri kullanmak istiyorsanız, sizlere basit adımlar ile sipariş oluşturma formatlarından bahsedeceğiz. Kapıda ödeme güvencesiyle ürünleri tarafınıza kadar sunan ve %100 orijinallik bandrolleri ile sıralanan alternatif ürünler, istediğiniz sayı adeti kadar geniş ürün stoklarımızdan sıralanmaktadır. Sipariş oluşturabilmek için;

 

Serum ve şampuan olarak beraber sipariş edildiği zaman etkilerini göstermektedir. Bu sebeple ‘set’ olarak 1, 2, 3, 4, 5, 6 aylık kullanım paketlerinden birisini seçin ve sepete ekleyin.
Daha sonrasında karşınıza çıkan form üzerinden adres ve iletişim bilgilerinizi doldurun.
Buradan MNG, Aras ve PTT kargodan herhangi birisini ödeme yönteminize göre belirleyin.
Siparişi oluşturun.

 

 

 

Anagain şampuan siparişinizden hemen sonra yola çıkartılır ve seçtiğiniz kargo firması aracılığı ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılır. 81 farklı ile dağıtım ağları kuran ekibimiz, sizlere en kısa sürede orijinal satış sitesinden ürün sipariş edebilme imkanları sunmaktan da geri kalmamaktadır.
Anagain şampuan günde ne kadar kullanılmalıdır?

 

 

 

Anagain şampuan satın alan kullanıcılar bu ürünleri günde 1 defa kullanmalıdır. Bunun yanı sıra daha fazla faydasını ele alabilmek adına mutlaka günlük olarak serumların da saç derisine uygulanması gerekmektedir. Yani sipariş esnasında hem serum, hem de şampuan olarak satın alımları sağlamak hayati bir önem taşımaktadır. Dünya çapında marka değeri elde eden ve aynı zamanda saç ekim merkezlerinin de önerisi kapsamında yer alan anagain, ülkemizde yaşanan kellik sorunlarına farklı bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor. Tek tıkla sipariş dönemini başlatan ekibimiz, 24 saat boyunca sizlerden gelen talep formlarına ivme kazandırmakta ve ürünleri kapınıza kadar ulaştırmaktadır.

 

 

Böylelikle siparişler elinize ulaştıktan sonra bandrollerini görüp, ödemelerini kapıda kargo görevlisine sağlayabilirsiniz.