Guava plus serum nereden alınır , guava plus sipariş ver

 

 


 

 

Guava Plus Serumu Nasıl Temin Edebilirim?

 

 

 

 

 

 
Guava Plus Serum, nedir, nasıl kullanılır, ödemeyi nasıl gerçekleştirebilirim, teslimat ne şekilde gerçekleşiyor… Bu ve bunun gibi soruların hepsinin yanıtı şimdi sitemizde. Sitemiz çalışanları, deneyimli uzman kadromuzla 7/24 size ve sorularınıza yanıt veren müşteri destek hattımızla her daim yanınızda olmayı hedefliyoruz. Guava Plus Serum Türkiye’de ve dünyada tanınmış, içeriğiyle beğeni toplamış ve kullananların oranının giderek arttığı bir üründür. Bu ürüne sahip olabilmek için yapmanız gereken tek şey çok az vaktinizi harcayarak sipariş formu oluşturmak. Form site çalışanlarımıza ulaştığında aynı gün ürününüz paketlenir ve kargo şirketine teslim edilir.

 

 

 

 
Sipariş Formunu Nasıl Oluşturabilirim?

 

 

 

 

 

 
Ürünü incelediniz, ihtiyacınız olan miktarı belirlediniz ve şimdi sipariş vermek istiyorsunuz. Açılan form sayfasında sizden gereksiz ve fazla detay istenmemektedir. Adınız, soyadınız ve paketinizin ulaşması için belirlediğiniz adres bilgileriniz yeterli olmaktadır. Formu tamamladığınızda sipariş ver butonuna tıklar ve arkanıza yaslanarak gönül rahatlığıyla kargonuzun size ulaşmasını beklersiniz.

 

 
Paketim Nasıl Teslim Ediliyor?

 

 

 

 

 
Seçtiğiniz miktarda ürün siparişinizle aynı gün kargo şirketine ulaştırılır. Türkiye’nin önde gelen kargo şirketlerinden olan MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo güvencesiyle ürününüz kapınıza kadar gelir. Kapınıza gelen ürüne isterseniz kapıda teslim alma aşamasında ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. Gelen kargo görevlisinin yanında getirdiği pos cihazı sayesinde kredi kartınızla da nakit olarak da satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. %100 orijinal ürün kendi kutusuyla size teslim edilir. Kutu üzerinde ürün adı, içeriği, kullanım şartları, üretici firma hakkında detaylar bulunmaktadır. Bu önemli açıklamaları okuduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 
Guava Plus Serum İçeriği ve İnanılmaz Fiyat!

 

 

 

 

 
Serum içeriği oldukça zengin bir bileşen oluşturmaktadır. Guava, Frenk üzümü yağı, soya sütü, qenzim, aslan pençesi, kuşkonmaz, hayıt tohumu, polen, çakşır otu, gojiberry, maca kökü, omega3 gibi bir formüle sahiptir. Her gün aynı saatte, tok karnına bir doz alınması yeterlidir. Bir kutuda 15 adet serum bulunmaktadır. 1 kutu 89 tl, 2 kutu 149 tl ve 4 kutu 199 tl olarak satılmaktadır.