Invinceable nedir, In vince able almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Invinceable Sipariş Ederken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemiz üzerinden ürün siparişi verirken dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar vardır. Bunlardan ilki hangi ürün için sipariş formu hazırladığınızdan emin olunuz. Sonrasında bu ürün için ihtiyacınız olan miktarı belirleyiniz. Bunu formdaki notlar bölümüne gireceksiniz. Çalıştığımız kargo şirketlerinden hangisi ile dağıtım yapılacağını da siz değerli alıcılarımız belirleyebiliyor. MNG Kargo, Aras Kargo ya da PTT Kargo seçiminize göre paketiniz teslim edilecektir. Sipariş formunda ad, soyad, adres kısımlarını da doğru ve tam olarak doldurmayı unutmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kaç Günde Elime Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bunun için günlerce beklemenize hiç gerek yok. Eğer sitemizden alışveriş yapmayı seçerseniz beraberinde ayrıcalıklı hizmetlerden de yararlanacaksınız demektir. Örneğin sipariş vermeniz ile aynı gün yola çıkan kargonuz gibi. Evet, sipariş formunu doldurup sipariş ver butonuna tıkladığınızda kargo işlemleriniz de başlar. Böylece teslimatınız vakit geçmeden başarı ile tamamlanır. Ortalama 1 ile 2 iş gününde adresiniz neresi olursa olsun paketiniz elinizde olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ne Kadar Ödemeliyim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kaliteli bir ürün her zaman pahalı olacaktır anlamına gelmemektedir. Biz herkesin her bütçenin kalite ile buluşması için fiyatlarımızı en makul düzeye indirmiş bulunmaktayız. Buna göre bir adet Invinceable için 39 tl gibi makul bir fiyatla satış yapmaktayız. Ayrıca 3 adet ürün sipariş ederseniz bununla beraber 1 adet ürün de hediye olarak size ulaştırılacaktır. Bu cazip fiyat avantajı sadece kısa bir süre geçerlidir. Acele edin, hem cebiniz zarar görmesin, hem vaktiniz size kalsın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Talimatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım talimatları hiç kimse için zorlayıcı maddelerden oluşmamaktadır. Aksine herkesin kolayca kullanabileceği, püskürtmeli kapağıyla pratik olan bu ürün için ilave bilgileri güvenlik etiketli ürün üzerinde de görebilir ve okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Nerede Nasıl Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Invinceable için kaç adet talep ettiyseniz o şekilde hazırlanan paketiniz size ulaşır. Bu ürüne tamamen sahip olabilmek için tabi ki ödeme de yapmanız gerekmektir. Ödeme için birden fazla seçenek vardır. Henüz işlemleriniz devam ederken sitemiz üzerinden havale, kredi kartı, EFT ile ya da teslimat anında kapıda ödeme ile satın alımı tamamlayabilirsiniz.