İsveç Şurubu nedir, İsveç Şurubu nasıl kullanılır ?

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsveç Şurubu Satın Alma Aşamaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ülkemizde satışı gerçekleştirilmeye başlanan ürün için hemen şimdi sitemizden bir sipariş verebilirsiniz. Ne kadar ürüne gereksinim duyuyorsanız bu adet bilgisini formunuzda belirterek satın alabilirsiniz. Satın alma adımlarından ilki olan sipariş formu hazırlamayı tamamladıktan sonra yapmanız gereken sadece oturup rahatlıkla ürününüzün elinize teslim edilmesini beklemek olacaktır. Ödeme yapmak için internet üzerindeki kanalları da tercih edebilirsiniz. Ancak bazı kullanıcılar kapıda ödeme yöntemini daha çok seçmektedir. Online yöntemlerde kredi kartı kullanabilir ve ya EFT yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yönteminde ise nakit ve ya kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Şurup Kullanım Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubu sizler için tamamen orijinal olarak temin edilmektedir. Bu, şu demektir. Size teslim edilecek olan ürün üzerinde hologram etiketi bulunmaktadır. Yani güvenlik etiketli kutu üzerinde yer alan açıklamalara da ulaşmış olacağınız anlamına gelmektedir. Bu bilgiler size ürünün adı ile ilgili, üretici firma bilgileri ile ilgili, içeriğinde yer alan bileşenler ile ilgili ve tabi ki kullanım önerileri ile ilgili bilgi vermek için hazırlanmıştır. Bütün açıklamaları okumanız tavsiye olunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçeriğinde Bulunanlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Frenk kimyonu, karahindiba, kakule, mayıs papatyası, turunç kabuğu, karanfil, kekik, zencefil, yenibahar, enginar yaprağı, kişniş, zerdeçöp, biberiye ve tarçın gibi tamamen bitkisel bileşenlerden meydana gelen karışım tüm dikkatleri bu konuda üzerine çekmeyi başarmış bir üründür. İlave içerik bilgileri için yine orijinal kutu üzerini okumayı unutmayınız. Ürünü serin ve rutubetsiz bir yerde saklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubu için hala tanıtım fiyatlarıyla satış yapmaktayız. Bu kampanyalı fiyat yelpazesi sayesinde bugün isteyen ve ihtiyacı olan herkes bu ürüne rahatlıkla ulaşacaktır.
1 adet İsveç şurubu 89 tl + ücretsiz kargo,
2 adet 159 lira + ücretsiz kargo,
3 adet 199 tl + ücretsiz kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Şirketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ülkemizin önde gelen isimlerinden Aras Kargo, PTT Kargo ve MNG Kargo kalitesiyle paketiniz sorunsuzca taşınmakta ve dağıtılmaktadır. Kargo şirketini kendiniz belirleyebilirsiniz. Adres bilgilerinizin yeterince açık ve anlaşılır olduğundan emin olunuz. Müşteri temsilcilerimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz.