Matcha premium japanese tozu almadan önce okuyunuz , matcha premium kullananlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matcha Premium Satın Alırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Japonya’da üretilen matcha çayının yapraklarından elde edilen ürün artık tüm dünyada adını duyurmakta ve pek çok kişi tarafından da kullanılmaktadır. Bu ürünü şimdi siz de kullanmak ve denemek istiyorsanız sitemizin kolay aşamalı satın alma adımlarını takip edebilirsiniz. Ad, soyad, adres bilgilerinizden oluşan sipariş formu doldurup, en geç iki iş gününde adresinize gelen ürününüzü kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Satın almayı online olarak havale ile, EFT yaparak ya da kredi kartı bilgilerinizi kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bilmeniz gereken en önemli ayrıntılardan biri de sitemizin resmi olarak satış yaptığı ve tamamen orijinal ürün gönderimi sağladığıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Şekilleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium kullanmanın birbirinden kolay ve pratik yolları bulunmaktadır. Ürün bir kutu içerisinde 20 adet şaseden oluşmaktadır. Sıcak ve ya soğuk su ile birlikte kullanılabilmektedir. B,r şase tozu bir bardağa dökerek ve üzerine su ekleyerek yaklaşık 20 sn karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz. Su yerine süt ve ya kahve de kullanabilirsiniz. Eğer çay olarak içmekten sıkılırsanız yoğurdunuza, ekmek yapıyorsanız 200 gramlık bir hamurun içine bir şase olarak da kullanabilirsiniz. Pratik ve çeşitli kullanım şekilleri olması da satışlarda artış yaşanmasına sebep olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Çay İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium elde edilirken matcha bitkisinin yaprakları kullanılmaktadır. Yetişen yapraklar ilkbaharda hasat zamanı gelmeden önce gölgelendirilmektedir. En iyi yapraklar hepsinin arasından özenle seçilir, buharlanarak kurutulur. Yine içlerinden en düzgün olanları ayıklanır. Saplar, damarlar çıkartılır. Pürüzsüz bir yapı elde edilir. Taş zeminde dövülmek suretiyle yapraklar toz haline getirilir. Elenir ve hava almayan poşetlere düzgünce doldurulur. Tamamen bitkisel olan içerik sayesinde hem erkek hem de kadın kullanıcılar memnun olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hemen şimdi vereceğiniz siparişlerde bugüne özel indirimli kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 1 adet Matcha Premium 49 tl, 3 adet ürün 99 tl, 5’li set 149 tl ve 7’li set ise 189 tl ile satışına devam edilmektedir. Ücretsiz kargo avantajımız da hala sürmektedir. MNG, PTT, Aras Kargoyla adresinize taşınılan paketinizi alıp keyifle kullanabilirsiniz.